Pożegnanie w Kielcach: Paweł Stępień obejmuje nową funkcję w Starachowicach
Pożegnanie w Kielcach: podinsp. Paweł Stępień odchodzi do Starachowic i obejmie stanowisko w wydziale kryminalnym.
Dziś w Komendzie Miejskiej Policji w Kielcach odbyło się spotkanie, podczas którego podinsp. Paweł Stępień pożegnał się z kierownictwem i współpracownikami. Z dniem 1 lipca br. obejmie stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach.
Podinsp. Paweł Stępień jest związany z Policją od 20 maja 1999 roku. W Komendzie Miejskiej Policji w Kielcach pełnił służbę od 1 czerwca 2023 roku, gdzie jako Zastępca Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu odpowiadał za realizację zadań związanych ze zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu oraz wspierał kierowanie pracą wydziału.
Z okazji zmiany miejsca pełnienia służby w Kielcach odbyło się spotkanie, podczas którego podinsp. Pawłowi Stępniowi podziękowano za profesjonalizm, zaangażowanie i wkład w realizację zadań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Kielc i powiatu kieleckiego.
W imieniu Komendanta Miejskiego Policji w Kielcach oraz ścisłego kierownictwa jednostki słowa uznania i podziękowania przekazał mł. insp. Grzegorz Chuchmała, Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Kielcach. Życząc wielu sukcesów zawodowych, podkreślił, że zdobyte doświadczenie, wiedza oraz oddanie służbie z pewnością będą procentować również na nowym stanowisku.
Podinsp. Pawłowi Stępniowi dziękujemy za dotychczasową służbę w szeregach Komendy Miejskiej Policji w Kielcach i życzymy wszelkiej pomyślności, satysfakcji z pełnionej służby oraz wielu sukcesów zawodowych na nowym etapie policyjnej kariery.
Źródło: policja.gov.pl